Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
    Tai jeigu viskas taip graziai atrodo, tai ko nestato?
    Aš dar kartą kartoju, pamėgink Keserauskui parašyt laišką ir paprašyt išdėstyt argumentus prieš BBI areną.

    Vienintelis atsakymas, kuris man ateina į galvą bandant remtis logika, yra pašaliniai interesai arba bukumas. Nemanau, kad Keserauskas ir likusi Tarybos dalis, kuri balsavo prieš, yra buka, bent jau ne tiek.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      O kiek Sabonis turi pinigu? Reikia is jo paimti ir pastatyti

      ..aj bet teisingai, noro truksta, kad paimti ir pastatyti nu tai jei niekam nereikia tai ko mes cia nervus gadinames

      Comment


        Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
        O kiek Sabonis turi pinigu? Reikia is jo paimti ir pastatyti
        Manau, kad iki Rakausko 680 milijonų litų jam dar toloka.

        A. Sabonis galėtų investuoti į areną, tiesą sakant, nežinau tikslios jo nuomonės dėl tokios galimybės. Tik nesu tikras, kad jo investicija galėtų būti pakankamai didelė, kad kažką nulemtų, nežinau jo finansinių galimybių.

        Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
        ..aj bet teisingai, noro truksta, kad paimti ir pastatyti nu tai jei niekam nereikia tai ko mes cia nervus gadinames
        Turėti areną, kokybišką, kuri puoštų miestą, visų pirma turėtų būti miesto interesas. A. Sabonio šioje situacijoje tikrai nereikėtų kaltinti. Kaip ir kiekvienas laisvas žmogus demokratinėj valstybėj A. Sabonis su savo pinigais gali elgtis taip, kaip jam atrodys reikalinga. Štai miesto valdžią miesto interesų negynimu kaltinti turime pagrįstą priežastį.
        Paskutinis taisė ; 2007.07.20, 22:23.
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          as kazkada nesenai ziurejau inete kokios pas JAV arenos ir uz kiek pastato. Tai bijau suklysti bet kad iki 200mln$ galima pastatyti reiks dar pasidomet.

          Comment


            , gal gali parašyti paskutinio BBI pasiūlymo kainą su visomis sudedamosiomis dalimis. Bet tik skaičius, be didelių išvedžiojimų...

            Man atrodo būtų naudinga juos šioje temoje aiškiai išdėstyti ateičiai.

            Comment


              Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
              as kazkada nesenai ziurejau inete kokios pas JAV arenos ir uz kiek pastato. Tai bijau suklysti bet kad iki 200mln$ galima pastatyti reiks dar pasidomet.
              Jei nori pavyzdžių, tai galiu pateikti labai įvairių. Ne vien iš JAV, iš Europos taip pat. Kainos gali siekti daugiau kaip 300 milijonų eurų (Italija), 500 milijonų JAV dolerių (JAV) už panašaus dydžio arenas. Sunku tiksliai prisimint, čia buvo apie pavyzdžius diskutuota, apie ką tik nebuvo

              Yra reali Kauno situacija ir nemanau, kad ėjimas palyginimo keliu, kur tikrai daug aspektų skiriasi, tiek valstybių ekonomikos, tiek arenų kokybės prasme, yra teisingas. Turima situacija Kaunui buvo palanki, mano manymu.

              Parašė sak76 Rodyti pranešimą
              , gal gali parašyti paskutinio BBI pasiūlymo kainą su visomis sudedamosiomis dalimis. Bet tik skaičius, be didelių išvedžiojimų...
              Arenos kaina - 248 milijonai litų. Infrastruktūra - 50 milijonų litų. Koncesijos mokestis 25 metams įskaitant krantinių sutvarkymą, stovėjimo aikštelės įrengimą, arenos eksploatacijos išlaidas, bei logiška, prancūzų pelną - 200 milijonų litų. Negaliu atsakyti, kiek kuri dalis tuose 200 milijonų litų sudaro.

              Turėk omenyje, kad arenos eksploatacijos išlaidos, kurios neįtraukiamos į alternatyvų kainą, greičiausiai reikš milijonus litų miestui kasmet (arenos nuostolių pavidalu). Mano prognozė - 5-6 milijonai litų kasmet, statant Miliūno areną operatoriui esant ne SMG, bent pradžioje.
              Paskutinis taisė ; 2007.07.20, 22:32.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
                as kazkada nesenai ziurejau inete kokios pas JAV arenos ir uz kiek pastato. Tai bijau suklysti bet kad iki 200mln$ galima pastatyti reiks dar pasidomet.
                Jei 248 mln., tada neteisingai parašiau... Ištrinta :-)
                Paskutinis taisė ACC; 2007.07.20, 22:34.

                Comment


                  Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
                  Tai del kokiu priezasciu nutraukia?
                  Dėl politinių. Konservatoriams reikia priešo. Savo laiku priešas buvo komunistai. Vėliau Naujoji Sąjunga (ta proga konservatoriai pasodino į mero kėdę Šustauską). Dabar naujas priešas - liberalcentristai ir pracūzai. Neabejoju, kad artimiausius 4 metus dėl visų savo bėdų konservatoriai kaltins "Garbaravičiaus palikimą".
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    Ar jūs, teigdami, kad prancūzų arena yra per brangi, norit pasakyti, kad jos kaina yra nepagrįstai užkelta ir kad prancūzai bando mus apgauti, ar kad tiesiog tai yra per geras (tuo pačiu, per brangus) projektas Kaunui?
                    Paskutinis taisė ; 2007.07.20, 22:38.
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      na susinervinau ir as del tos arenos ir as komentara parasysiu

                      na nutraukimas buvo mano manymu padarytas del vieno labai paplitusio reikalo atsirado savi kurie nori arenos projekto tai yra susidare viesu privaciu interesu konfliktas visose tarybos pusese, nes projektas tikrai nemenkas

                      tai liko zmones nepasidaline ir nusp[rende kad iseis gauti $ greiciau sau ikisene per lietuviska projekta o ne per prancuzu.

                      ir beje kaunieciu nuomuone tai nereiskia kad visos bobutes ir panasiai kur klausineja per puko ar panasia televizija apie butinuma arenos, nes tokie kaunieciai beigi lietuvos pilieciai kaip paminet tikrai nelabai zino ar tai naudinga ar tai nenaudinga.

                      Arena asmeniskai as matau tik saloj, nes nera ten jokiu kamsciu nesvaikit apie tai ir neklaidinkit zmoniu sia informacija.

                      Kas liecia senukus tai prie megos arenai nebunant apie 20.00 pravaziuot neimanoma, o kas bus jei ten arena stoves ir pries varzybas kurios panasiai prasideda.

                      tai va tokia mano pozicija.

                      p.s

                      cia viska daro pinigai, rysiai bei panasiai del ko vyksta visas sitas cirkas kaune bei lietuvoj

                      Comment


                        taip taip salyginai pigesnes, nes ten minimum stato nuo 15000 iki 25000. Ten zaidzia krepsinio ir ledo ritulio studentu komandos, moteru ir vyru. Dabar ieskau pavz, bet tikrai pigesnes

                        Comment


                          Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
                          taip taip salyginai pigesnes, nes ten minimum stato nuo 15000 iki 25000. Ten zaidzia krepsinio ir ledo ritulio studentu komandos, moteru ir vyru. Dabar ieskau pavz, bet tikrai pigesnes
                          Kai tie pavyzdžiai bus, bus galima tęsti. Tačiau pamėginkit pagalvot ar jūsų bandyme argumentuoti nėra loginės klaidos. O jei aš pamėginčiau paieškoti pavyzdžių, kur arenos kaina yra sąlyginai, ką nusakyti yra sunku, didesnė? Manau ir tokių rasčiau. Juk dabar jūs ieškot pavyzdžių „į vienus vartus“

                          Aš sakau, buvo tokia Kauno situacija, kokia buvo, ir ji man atrodė tikrai palanki

                          Aš manau, kad tą „per geras Kaunui“ reikėtų vertinti taip - miestui reikėtų siekti kuo geresnio rezultato, kuo geresnės arenos. O tą ribą, kurią mes įvardinam kaip „per geras“, turėtų nusakyti miesto galimybės pasistatyti vienokią ar kitokią areną. Šiuo atveju, matau visas galimybes Kaunui turėti BBI areną, todėl aš nesakyčiau, kad ji mums buvo per gera
                          Paskutinis taisė ; 2007.07.20, 22:48.
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            dabar mes ne apie kauna kalbam. zalgirieti, ar nemanai kad biski demagogija uzsimineji. Ar tu siand nusiteikes visiems ir bet kaip priestarauti

                            Comment


                              Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
                              dabar mes ne apie kauna kalbam. zalgirieti, ar nemanai kad biski demagogija uzsimineji. Ar tu siand nusiteikes visiems ir bet kaip priestarauti
                              Mes kalbam ne apie Kauną? Aš esu linkęs į šią situaciją žiūrėti visapusiškai. Be abejo, galim žiūrėti tik į JAV pavyzdžius ir tada pagal juos daryti išvadas, bet arena tai juk Kaune statoma, tad gal ir ne apie JAV, o apie Kauną derėtų daugiau šnekėti

                              Aš neprieštarauju visiems, anaiptol. Jei atkreipsi dėmesį, tai pastebėsi, kad ta dalis, kuriai aš prieštarauju yra absoliuti mažuma čia

                              Norėčiau, kad sukonkretintum kur mano pasisakymuose yra demagogija. Tokie abstraktūs kaltinimai nelabai tinkami

                              Gerai, kad pastebi, jog esu Žalgirio fanas, tačiau to niekaip nesieju su diskusija, siūlau ir tau to nedaryti
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
                                taip taip salyginai pigesnes, nes ten minimum stato nuo 15000 iki 25000. Ten zaidzia krepsinio ir ledo ritulio studentu komandos, moteru ir vyru. Dabar ieskau pavz, bet tikrai pigesnes
                                Jei prancūzų arenos kaina 248 mln. LTL, pagal kursą tai būtų apie 100 mln. USD. Yra keletas NBA arenų pigesnių nei 100 mln. USD, bet jų nėra daug...

                                Jei kas turi laiko čia sąrašas:
                                http://en.wikipedia.org/wiki/Nationa...ciation_arenas

                                Aš kažkada bandžiau daryti palyginimą, bet naudojau BBI arenos kainą įskaičiuojant palūkanas ir pan., tuo tarpu Wikipedijoje nurodoma tik pačios arenos statybos kaina construction cost todėl tas palyginimas gavosi nekorektiškas... Lyginti reiktų su arenomis statytomis per paskutinius kelis metus.

                                Comment


                                  demagogija labai konkretus zodis. atsiversk zodyna ir paziurek.

                                  ir sita paziurek http://governor.ky.gov/louisvillearena.htm

                                  nerandu kainos. ainu valgyt.

                                  Comment


                                    Parašė Rodyti pranešimą
                                    Arenos kaina - 248 milijonai litų. Infrastruktūra - 50 milijonų litų. Koncesijos mokestis 25 metams įskaitant krantinių sutvarkymą, stovėjimo aikštelės įrengimą, arenos eksploatacijos išlaidas, bei logiška, prancūzų pelną - 200 milijonų litų. Negaliu atsakyti, kiek kuri dalis tuose 200 milijonų litų sudaro.
                                    Tai iš tavo parašymo aš nesupratau kur tie valstybės 60 mln. LTL, kur Žalgirio pinigai (ten buvo kažkoks įnašas atrodo), kiek sudaro bankų palūkanos, kiek ES parama...

                                    Comment


                                      Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
                                      demagogija labai konkretus zodis. atsiversk zodyna ir paziurek.
                                      Kas yra demagogija, aš puikiai žinau, tačiau kur ji yra mano pasisakyme, konkrečiai joks žodynas neaprašo. Aš prašiau tavęs tai nurodyti, nes tu mane ja kaltinai. Tu tai padaryti atsisakai, ar nemanai, kad būtent tu taip elgdamasis, apkaltinęs ir atsisakydamas savo kaltinimus pagrįsti, elgiesi netinkamai? Skanaus ir pamąstyk apie tai

                                      Švaistymasis panašiais kaltinimais yra vienas iš būdų tęsti diskusiją „lenkiant“ ją savon pusėn nebeturint kitų argumentų

                                      Parašė sak76 Rodyti pranešimą
                                      Tai iš tavo parašymo aš nesupratau kur tie valstybės 60 mln. LTL, kur Žalgirio pinigai (ten buvo kažkoks įnašas atrodo), kiek sudaro bankų palūkanos, kiek ES parama...
                                      60 milijonų litų yra pažadėjusi Vyriausybė, kaip suprantu, jie į tai įskaičiuoja ir ES paramą iš savo pusės. BBI savo iniciatyva nurodo, jog iš ES fondų gautų likusią reikiamą sumą - 240 milijonų litų. Miestas mokėtų 200 milijonų litų.

                                      Kiek man teko skaityti, Žalgiris turėtų investuoti ar tai 20 milijonų litų, ar tai 5 milijonus eurų. Na, tokiu atveju matyt jie tiesiog atmetami iš BBI trūkstamos sumos, kurios bus siekiama iš ES fondų, liks maždaug 220 milijonų litų. Taip aš suprantu.

                                      Kiek sudaro bankų palūkanos, nežinau. Ne viską galiu pats atsakyti. Žinau tik tiek, kad Žalgiris 20 milijonų litų atliekamų pajamų neturi ir kad jie tikrai imtų bankų paskolą.

                                      Esant pirmutiniam BBI variantui, kai Kaunui buvo siūlyta arenos kaina be BBI iniciatyvos gauti paramą iš ES fondų, miestas būtų turėjęs skolintis. Galbūt esant dabartiniam variantui miestui to daryti nebereikia, kaip minėjau, tie 200 milijonų litų susideda iš krantinių sutvarkymo, stovėjimo aikštelės įrengimo, arenos eksploatacijos išlaidų ir BBI pelno, čia galbūt tų palūkanų nėra, kai deramasi dėl varianto, kurio atveju miestui tektų mokėti tik 200 milijonų litų per 25 metus arba jos šiuo atveju mažesnės.

                                      Kartoju, kad negaliu įvardinti kuri dalis kiek tiksliai sudaro tuose 200 milijonų litų (aš juk ne BBI atstovas).
                                      Paskutinis taisė ; 2007.07.20, 23:13.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        taigi pats pradejai. aj nenervink ,atejau cia pabendraut o ne pasirodyt koks protingas is cia visu.

                                        Comment


                                          Parašė Cosa Nostra Rodyti pranešimą
                                          taigi pats pradejai.
                                          Pradėjau svaidytis kaltinimais? Galėtum man tai priminti ir pacituoti?

                                          aj nenervink ,atejau cia pabendraut o ne pasirodyt koks protingas is cia visu.
                                          Gana keista replika. Jei nervai nebelaiko, tam yra atitinkamos medicinos priemonės ir paslaugos

                                          Vakar buvo atėjęs žmogus, kuris apie šlapimo nelaikymą ir impotenciją kalbėjo. Matyt mums derėtų labiau susirūpinti socialine apsauga...
                                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                                          Comment

                                          Working...
                                          X